top of page

תקנון אתר KETODOT.COM

​ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של החנות המקוונת "KETODOT – מאפים דלי פחמימות", הפועל בכתובת האינטרנט www.ketodot.com (להלן: "האתר"). אתר KETODOT מופעל ע"י חברת איסטאט בע"מ. האתר נועד ללמד על התזונה הקטוגנית וניתן לרכוש דרכו שירותים ומוצרים כולל את ספר התזונה הישראלית – KETO ישראלי של רונית אבנון ורונית הנגבי וספר KETO קסם השוקולד של רונית הנגבי ומאיר לסרי.

אנא קראו הצהרה זו ("הצהרת אחריות") בעיון לפני השימוש באתר www.ketodot.com ("אתר", "שירות") המופעל על ידי איסטאט בע"מ ו- Eastat ltd.

כללי:

עצם השימוש באתר או הזמנת מוצרים באמצעותו מעידים על הסכמתך לתנאים אלה ולתנאים נוספים המופיעים באתר, לרבות מדיניות הפרטיות המפורטת בהמשך והוראות נוספות מטעם מנהלת האתר שיופיעו במהלך השימוש באתר. לכן, אם אינך מסכים לתנאי מהתנאים הללו הנך מתבקש להימנע מעשיית שימוש כלשהו באתר. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות מדיניות זו בכל עת, אשר תעודכן בה מייד. אם ברצונכם לוודא שאתם מעודכנים בשינויים האחרונים, אנו ממליצים לך לבקר בדף זה לעתים קרובות.

​הוראות התקנון ומדיניות הפרטיות שלהלן (שניהם ביחד ייקראו: "התקנון") והתנאים המופיעים בהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין מנהלת האתר, הם מגדירים את זכויותיך וחובותיך בעת השימוש באתר ובעת הזמנת המוצרים המוצעים בו לרכישה ויחולו על כל שימוש שייעשה על ידך באתר ועל כל רכישה שתתבצע על ידך באמצעות האתר. אי לכך, הינך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.

​התוכן המוצג באתר www.ketodot.com  הינו קניין רוחני של חברת איסטאט בע"מ. אין לעשות שימוש חוזר, לפרסם מחדש או להדפיס תוכן זה ללא הסכמתנו בכתב. כל המידע המפורסם נועד למטרות חינוכיות ולמידע בלבד. זה לא נועד כתחליף לייעוץ מקצועי. אם תחליטו לפעול על פי מידע כלשהו באתר זה, תעשו זאת על אחריותכם האישית בלבד. אמנם המידע באתר זה אומת כמיטב יכולותינו, אך איננו יכולים להבטיח כי אין טעויות או אי בהירויות.

פרטיות

הסכמה לקבלת דברי פרסומת – במועד מסירת פרטי המשתמש, לרבות הרשמה לאתר ו/או מסירת כתובת מייל ו/או בביצוע הזמנה המשתמש מסכים ומאשר למפעילת האתר ו/או לצדדים קשורים לשלוח אליו בכל אמצעי תקשורת ועל פי שיקול דעתה הודעות מכל סוג בקשר לפעילותו ו/או לפעילות האתר ו/או לפעילות אתרים אחרים מקבוצת מפעילת האתר לרבות אתרים המופעלים ו/או מנוהלים על ידי מפעילת האתר ו/או צדדים קשורים, לרבות הצעות לרכישת נכס או שירות ו/או דיוור פרסומי מכל סוג שהוא ו/או הודעות מערכת ו/או הודעות שירות ו/או הודעות אחרות ללקוחות. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.

​בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תבקש להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה, אנא צרו קשר עם נציג החברה באמצעי תקשורת המופיעים בסוף תקנון זה.

החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

קניין רוחני

יובהר, כי KETODOT המופעל ע"י חברת איסטאט בע"מ, הינו בעל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות יוצרים, על חומרים שפורסמו בספרים "ספר התזונה הישראלית – KETO ישראלי" של רונית אבנון ורונית הנגבי ו"ספר KETO קסם השוקולד" של רונית הנגבי ומאיר לסרי וכן על חומרים שפורסמו באתר www.ketodot.com לרבות מתכונים, תמונות, וידאו וכל קניין רוחני שפורסם בקהילות ובאתר.

אין להעתיק, לצלם, להקליט, לפרסם, לשכפל, לשנות, לעבד, למכור, להציג בפומבי, בשלמות ו/או כל חלק מהספרים ו/או מהתכנים המופיעים בו ללא קבלת הסכמה מראש ובכתב של החברה. אסור בתכלית האיסור לפרסם מתכונים או הסברים ברשתות החבריות, בכל אמצעי או אפליקציה דיגיטלית. יש לפנות בכתב באמצעות דואר אלקטרוני או תמסורת אחרת לקבלת אישור לפרסום ולתיוג תכנים ומתכונים מאתר KETODOT ומהפרופיל האישי של ד"ר רונית הנגבי או מקהילות הפייסבוק שד"ר רונית הנגבי מנהלת. 

חברת איסטאט מפעילה סדנאות אפיה ובישול בנושא תזונה קטוגנית ואפיה דלת פחמימות עם זכויות היוצרים הכוללות, בין היתר, את מבנה הסדנאות, תכני הסדנאות, מתכוני הסדנאות צילומי הקורס, מפגשים און ליין, הטקסטים המופיעים בשיעורים ובחומרים הנלווים ואת שם הקורס. ומוצריו.

משתתפי הקורס אשר רוצים להציג את עצמם כבוגריו רשאים לעשות כן, אך בשום אופן אינם רשאים להציג עצמם כמי שפועלים מטעם ו/או בשם ו/או בשיתוף המרצה. כמו כן הם אינם רשאים לעשות שימוש בכל סימן מסחר שבבעלות המרצה ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ובכתב.

השימוש בחומרים שנמסרו ע"י המרצה במהלך הקורס הינם לשימושם האישי של המשתתפים, ואין לעשות בהם כל שימוש מסחרי אל מול צדדים שלישיים.

אחריות

החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן הפורומים, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על השימוש במידע שיימצא בפורום הוא על המשתמש בלבד.

​אני מצהיר/ה כי ידוע לי, שהמאפים, השוקולדים והתבשילים וכל המאכלים האחרים מוכנים במטבחים בייתים ללא אישור ופיקוח משרד הבריאות. חברת איסטאט בע"מ עושה כל מאמץ שכל המוצרים שיוצאים ממנה תחת המותג KETODOT הינם ללא פגם, אינם מכילים סוכר והם דלים בפחמימות. הרוכש/ת רוכשים מודעים לכך לאין לחברה אחריות כלפי המזמין.

​תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בן/בת 18 שנים ומעלה.

​מדיניות אספקת מוצרים ושירותים

​מדיניות הזמנת דברי דפוס וספרים 

אספקת ספרים נעשית באמצעות חברת שליחויות בימי עסקים וכרוכה בתשלום דמי משלוח בהתאם לאזור וסוג המשלוח. אפשרויות משלוח: שליח עד הבית תוך 6 ימי עסקים. האתר לא יישא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע"י צד ג' אשר מושפע מכוח עליון ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח לתיאום המשלוח.

​מדיניות הזמנת דברי מאכל, מתיקה, שוקולד, מאפים ותבשילים ביטול המוצר/שירות

מדיניות הזמנת מאפים, שוקולדים ותבשילים

ידוע לי, שהמאפים, השוקולדים והתבשילים וכל כל המאכלים האחרים מוכנים במטבחים בייתים ללא אישור ופיקוח משרד הבריאות. אנו עושים כל מאמץ שכל המוצרים שיוצאים מחברת איסטאט בע"מ תחת המותג KETODOT הם ללא פגם, אינם מכילים סוכר והם דלים בפחמימות. הרוכש/ת רוכשים מודעים לכך לאין לחברה אחריות כלפי המזמין.

הזמנת דברי מאכל, מתיקה, שוקולד, מאפים ותבשילים, דברי מאכל איננה ניתנת לביטול לאחר אישור. לא ניתן להחזיר דברי מאכל.

​מדיניות השתתפות בסדנאות 

ההרשמה וההשתתפות הינה בכפוף לתנאי התקנון. הרשמה מהווה ביטוי להסכמת המשתתף לתנאי התקנון. פתיחת סדנה מותנית במספר נרשמים מינימאלי של משתתפים על פי שיקול דעת מפעילת הסדנה. 

קניין רוחני

השימוש בחומרים שנמסרו ע"י המרצה במהלך הקורס הינם לשימושם האישי של המשתתפים, ואין לעשות בהם כל שימוש מסחרי אל מול צדדים שלישיים.

תוכן הסדנאות ו/או התכנים ו/או המוצרים באתר הינו קנינו הבלעדי של חברת איסטאט בע"מ ואסור להפיץ אותו ו/או לעשות בו כל שימוש מסחרי שאינו למטרת לימוד אישי. כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני בסדנאות ו/או במוצרים ו/או בתכנים באתר שייכות לאתר בלבד, השימוש בסדנאות ו/או במוצרים ו/או בתכנים באתר הוא אישי בלבד ואין להעביר לאחר, להעתיק, להפיץ או להציג בפומבי את השירותים שנרכשו.

במידה וקיימות אלרגיות או רגישויות למוצרי מזון מכל סוג שהוא - חובה להודיע בכתב לחברת איסטאט בע"מ לכתובת ketodot@eastat.com  בעת הרישום. טעימות בסדנאות באחריות המשתתפ/ת. 

ביטול סדנאות וזיכוי עד 72 שעות לפני מועד ושעת הסדנה (אלא אם צויין אחרת). 

מדיניות החזרת, שינוי וביטול הזמנה של מוצרי מזון

מנהלת האתר פועלת בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 בכל הנוגע לביטולה של עסקת מכר מרחוק והחזרת מוצרים שהוזמנו. על-פי הוראות החוק לא ניתן לבצע החזרה של מוצרי מזון מאחר שמדובר ב"טובין פסידים" כאמור בסעיף 14ג(ד)(1) לחוק הנ"ל; לפיכך, לקוח שרכש מוצר באתר והמוצר נשלח למענו או שלא הגיע לאסוף את המוצר מנקודת האיסוף במועד שנקבע לכך, לא יהיה זכאי לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי. עם זאת, לחברת איסטאט בע"מ שיקול דעת בלעדי בנושא החזר כספי או ביטול הזמנה.

כפוף לנאמר כאן, לצורך שינוי הזמנה עליך להתקשר אלינו לפחות 3 ימי עסקים לפני מועד האספקה המתוכנן.

​ניתן לבטל את רכישת ספר בתוך 4 מיום הזמנת המוצר. הביטול יעשה אך ורק בהודעה בכתב ל- מייל: ketodot@eastat.com . יש להחזיר את המוצר סגור באריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא. במידה והאריזה נפתחה או ניזוקה לא יהיה זכאי הרוכש החזר כספי.

*התקנון מנוסח בלשון זכר והוא מיועד לנשים ולגברים כאחד

bottom of page