תקנון אתר KETODOT.COM

כללי

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של החנות המקוונת "KETODOT – מאפים דלי פחמימות", הפועל בכתובת האינטרנט

www.ketodot.com (להלן: "האתר").

אתר KETODOT מופעל ע"י חברת איסטאט בע"מ. האתר נועד ללמד על התזונה הקטוגנית וניתן לרכוש דרכו שירותים ומוצרים כולל את ספר התזונה הישראלית – KETO ישראלי של רונית אבנון ורונית הנגבי

אנא קראו הצהרה זו ("הצהרת אחריות") בעיון לפני השימוש באתר www.ketodot.com ("אתר", "שירות") המופעל על ידי איסטאט בע"מ ו- Eastat ltd.

התוכן המוצג באתר הנו קניין רוחני של חברת איסטאט בע"מ. אין לעשות שימוש חוזר, לפרסם מחדש או להדפיס תוכן זה ללא הסכמתנו בכתב. כל המידע המפורסם נועד למטרות חינוכיות ולמידע בלבד. זה לא נועד כתחליף לייעוץ מקצועי. אם תחליטו לפעול על פי מידע כלשהו באתר זה, תעשו זאת על אחריותכם האישית בלבד. אמנם המידע באתר זה אומת כמיטב יכולותינו, אך איננו יכולים להבטיח כי אין טעויות או אי בהירויות.

 

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות מדיניות זו בכל עת, אשר תעודכן בה מייד. אם ברצונכם לוודא שאתם מעודכנים בשינויים האחרונים, אנו ממליצים לך לבקר בדף זה לעתים קרובות.

הוראות התקנון ומדיניות הפרטיות שלהלן (שניהם ביחד ייקראו: "התקנון") והתנאים המופיעים בהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין מנהלת האתר, הם מגדירים את זכויותיך וחובותיך בעת השימוש באתר ובעת הזמנת המוצרים המוצעים בו לרכישה ויחולו על כל שימוש שייעשה על ידך באתר ועל כל רכישה שתתבצע על ידך באמצעות האתר. אי לכך, הינך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.

עצם השימוש באתר או הזמנת מוצרים באמצעותו מעידים על הסכמתך לתנאים אלה ולתנאים נוספים המופיעים באתר, לרבות מדיניות הפרטיות המפורטת בהמשך והוראות נוספות מטעם מנהלת האתר שיופיעו במהלך השימוש באתר. לכן, אם אינך מסכים לתנאי מהתנאים הללו הנך מתבקש להימנע מעשיית שימוש כלשהו באתר.

פרטיות

הסכמה לקבלת דברי פרסומת – במועד מסירת פרטי המשתמש, לרבות הרשמה לאתר ו/או מסירת כתובת מייל ו/או בביצוע הזמנה המשתמש מסכים ומאשר למפעילת האתר ו/או לצדדים קשורים לשלוח אליו בכל אמצעי תקשורת ועל פי שיקול דעתה הודעות מכל סוג בקשר לפעילותו ו/או לפעילות האתר ו/או לפעילות אתרים אחרים מקבוצת מפעילת האתר לרבות אתרים המופעלים ו/או מנוהלים על ידי מפעילת האתר ו/או צדדים קשורים, לרבות הצעות לרכישת נכס או שירות ו/או דיוור פרסומי מכל סוג שהוא ו/או הודעות מערכת ו/או הודעות שירות ו/או הודעות אחרות ללקוחות. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.

בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תבקש להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה, אנא צרו קשר עם נציג החברה באמצעי תקשורת המופיעים בסוף תקנון זה.

החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

אחריות

החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן הפורומים, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על השימוש במידע שיימצא בפורום הוא על המשתמש בלבד.

ידוע לי, שהמאפים, השוקולדים וכל המאכלים האחרים מוכנים במטבחים בייתים ללא אישור ופיקוח משרד הבריאות. אנו עושים כל מאמץ שכל המוצרים שיוצאים מחברת איסטאט בע"מ תחת המותג KETODOT הם ללא פגם, אינם מכילים סוכר. הרוכש/ת רוכשים מודעים לכך לאין לחברה אחריות לב

תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בן/בת 18 שנים ומעלה.

מדיניות אספקת מוצרים

אספקת המוצר בימי עסקים וכרוכה בתשלום דמי משלוח בהתאם לאזור וסוג המשלוח, להלן

אפשרויות משלוח: שליח עד הבית תוך 6 ימי עסקים. האתר לא יישא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע"י צד ג' אשר מושפע מכוח עליון ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח לתיאום המשלוח.

מדיניות ביטול המוצר/שירות

הזמנת מאפים ושוקולדים, דברי מאכל איננה ניתנת לביטול

מדיניות הזמנה/ביטול סדנאות

הסדנאות, ההרצאות וכל פעילות אחרת שיש בה מפגש חברתי ובין-אישי מותרת רק לבעלי תו ירוק

במידה וקיימות אלרגיות או רגישויות למוצרי מזון מכל סוג שהוא - חובה להודיע בעת הרישום. טעימות בסדנאות באחריות המשתתפ/ת. ביטול סדנאות וזיכוי עד 72 שעות לפני מועד ושעת הסדנה. 

מדיניות החזרת, שינוי וביטול הזמנה של מוצרי מזון

מנהלת האתר פועלת בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 בכל הנוגע לביטולה של עסקת מכר מרחוק והחזרת מוצרים שהוזמנו. על-פי הוראות החוק לא ניתן לבצע החזרה של מוצרי מזון מאחר שמדובר ב"טובין פסידים" כאמור בסעיף 14ג(ד)(1) לחוק הנ"ל; לפיכך, לקוח שרכש מוצר באתר והמוצר נשלח למענו או שלא הגיע לאסוף את המוצר מנקודת האיסוף במועד שנקבע לכך, לא יהיה זכאי לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי. עם זאת, לחברת איסטאט בע"מ שיקול דעת בלעדי בנושא החזר כספי או ביטול הזמנה.

כפוף לנאמר כאן, לצורך שינוי הזמנה עליך להתקשר אלינו לפחות 3 ימי עסקים לפני מועד האספקה המתוכנן.

ניתן לבטל את רכישת ספר בתוך 4 מיום הזמנת המוצר. 

הביטול יעשה אך ורק בהודעה בכתב ל- מייל: ketodot@eastat.com

יש להחזיר את המוצר סגור באריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא. 

במידה והאריזה נפתחה או ניזוקה לא יהיה זכאי הרוכש החזר כספי.

*התקנון מנוסח בלשון זכר והוא מיועד לנשים ולגברים כאחד